Araç Takip

Batman da Araç Takip Hizmetleri

Nasıl Çalışır

Dünya  üzerinde konumlandırılmış GPS uydularından alınan veriler araçlarınızın üzerinde bulunan Mobiltek Araç Takip cihazları sayesinde lokasyonunuzu belirler. Mobiltek  Araç Takip cihazlarınız GPS uydularından alınan veriyi data hat üzerinden Mobiltek Bilişim Sunucularına iletir.
Mobiltek Bilişim sunucuları alınan verileri müşterilimizin gizliliği göz önünde bulundurularak depolar.
Mobiliz Bilişim müşterileri kolay ve kullanışlı hazırlanmış web ve akıllı telefon yazılımları sayesinde 7 gün 24 saat istedikleri gibi sistemlerine ulaşıp Filolarını kontrol altında tutarlar.

Raporlama

Mobiltek Bilişim araç takip sistemi kullanan müşterilerimiz filolarını geliştirmiş olduğumuz raporlar sayesinde 365 gün 24 saat boyunca kontrol altında tutarak filo yönetimlerini raporlarımız sayesinde daha da kolay hale getireceklerdir.
Raporlarımız Sürücü ve Araç bazlı olarak 2 ana başlık halinde müşterilerimize sunulmaktadır.
Müşterilerimiz eğer isterlerse aylık olarak talep ettikleri raporları istedikleri mail adreslerine otomatik olarak alabileceklerdir

Yakıt Tasarrufu

Mobiltek bilişim araç takip sistemi kullanan müşterilerimizden gelen bilgiler ve tecrübelerimiz sayesinde aylık ortalama yakıt tüketimlerinde %20-%30 oranında tasarruf sağlandığı tespit edilmiştir.
Peki Nasıl ?
- Rölanti süreleri uzun tutulan araçların 1 saat içerisinde 1 litre fazladan yakıt yaktığı tespit edilmiştir. Gereksiz yapılan rölanti zamanları filo yetkililerine anında raporlanarak araçların daha verimli kullanılması sağlanır.

TekTeknoloji

Güvenlik Kamera Sistemleri

Tek Teknoloji güvenlik kamera sistemleri; Batman ve çevre illerinde güvenlik kamera sistemleri, alarm, santral sistemleri, kurumsal bakım, yangın ihbar, ses ve ışık, yapısal kablolama, sistem odaları, güç kaynağı, bilgi paylaşım ve danışmanlık, network, bilgisayar hizmetleri, bariyer, turnike, PDKS, akıllı ev, görüntülü diyafon, araç takip, merkezi uydu, ticari yazılımlar ve kurumsal çözüm hizmetleri vermektedir.