X-Ray Bagaj Tarayıcı


X-ray cihazları günümüzde birçok noktada aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Xray teknolojisinin güvenlik ve bagaj tarama konularında ki avantajları hakkında bu yazımızda bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik amacıyla x-ray teknolojisinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bunları kısaca şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. X-ray cihazı geçen bagajın içeriğini renklere göre tanımaktadır.

Bu özellik xray cihazının maddelerin yoğunluğuna göre renk atayarak gösterilmesini sağlamaktadır. Bu durumda cihazın başında bulunan operatör renklere göre maddeleri yorumlamakta daha hızlı davranmaktadır. Ve renkler maddelerin yoğunluğuna göre daha açık ve daha koyu renk tonlamasında görünmektedir.

  1. Güvenlik İçin Gerçek Zamanlı Teşhis.

Güvenlik için x-ray bagaj tarayıcı genellikle gerçek zamanlı teşhis ile donatılmıştır ve program çeşitli sistem bileşenlerini izleyebilir. Bu bileşenler benzeri güç kaynağı, giriş voltajını, jeneratör ve acil stop erişimi vardır. Xray cihazının arayüz programında x ışının taradığı nesne ve objeyi anında sistem arayüzüne gönderebilir.

 

  1. X-Ray cihazı yüksek penetrasyona sahiptir.

Bagajlar sıklıkla kapalı olduğundan dolayı bagajın içerisinde hangi cisim ve maddelerin olduğunu göremeyiz. Burada yardımımıza hemen xray cihazları koşmakta x-ray bagaj tarayıcısının yüksek penetrasyonu bagajın içerisinde hangi madde ve cisimlerin olduğunu tespit etmemizi sağlar. Operatörün bagajı açma ve elle kontrol etmesini engeller ve bagaj sahibi ziyaretçinin mahremiyeti korunmuş olur. X-ray cihazlarının insanlar tarafından bilinen en büyük avantajıda bu özelliktir.

 

Bu özelliklere ek olarak, x-ray bagaj tarayıcısının birçok avantajı vardır. Örneğin, görüntü bozulma düzeltmesi, görüntü incelemesi, kenar iyileştirme görüntüleme ve organik görüntüleme, güvenlik için X-ışını bagaj tarayıcısının avantajlarından bazılarıdır.

 

Yukarıda sözü edilen tüm avantajları kullanarak güvenlik için x-ray bagaj tarayıcıları edinmek istiyorsanız, Neutron sizin için en uygun tarayıcıyı sunabilir. X-ray bagaj tarayıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz,www.tekteknoloji.com adresine gidin. Tereddüt etmeniz için bir sebep yok çünkü Neutron piyasadaki güvenlik kontrol makinelerinin en güvenilir üreticisidir
.

TekTeknoloji

Güvenlik Kamera Sistemleri

Tek Teknoloji güvenlik kamera sistemleri; Batman ve çevre illerinde güvenlik kamera sistemleri, alarm, santral sistemleri, kurumsal bakım, yangın ihbar, ses ve ışık, yapısal kablolama, sistem odaları, güç kaynağı, bilgi paylaşım ve danışmanlık, network, bilgisayar hizmetleri, bariyer, turnike, PDKS, akıllı ev, görüntülü diyafon, araç takip, merkezi uydu, ticari yazılımlar ve kurumsal çözüm hizmetleri vermektedir.