PDKS SistemleriBatman da PDKS Sistemleri (Personel Devam Kontrol Sistemi)

Personelin iş yerine giriş çıkışları ve çalışma kontrolü, firmaların işyeri verimliliğini artırma konusudna üzerinde önemle durduğu konulardan biridir. Personelin işe geliş gidiş vakitleri, işyerindeki çalışma devalılığı ya da mesaisini nasıl değerlendirdiği ölçülebilir olmasına rağmen takibi ve tespitini yapmak bazen zorlaşabilmektedir. Personel devam kontrol ve geçiş sistemleri bu konuda firmalara teknolojik bir kolaylık sağlamakta. Kartlı geçiş sistemi de diyebileceğimiz bu takip sistemiyle, personele ait kimlik bilgilerini içeren manyetik kartlar, giriş-çıkış bilgilerini ana bilgisayara aktaran elektronik veri okuyucu PDKS cihazlarına girilerek personelin mesai süreleri tespit edilebilmekte ve gerektiğinde raporlanabilmektedir.  Bu şekilde personelin ne kadar verimli çalıştığı tespit edilebilir. Haftalık aylık ve yıllık performans çizelgeleri elde edilerek durum analizleri yapılabilir.

 

PDKS örnek kullanım alanları arasında: E-kart bazlı otopark giriş çıkış, hastaneler, şirketler, kurum ve kuruluşlar, Yemekhaneler, Yurtlar, Oteller, pansiyonlar, Ziyaretçi alım yerleri..

 

Ürünler: Soft Terminal Yazılımı, U-log Terminal, Kestrel Terminal, Touchstar Parmak izi terminal, Touchstar Mini parmak İzi, Rugged Terminal, Waterproof Terminal Kapı Kontrol Sistemi, Üyelik otomasyon sistemleri.

 

Tek Teknoloji, uzman ve deneyimli kadrosuyla yerinde keşif yaparak siz değerli müşterilerinin ihtiyaç duyduğu donanım gereksinimini en doğru şekilde analizi sonucunda tedarik eder.  

TekTeknoloji

Güvenlik Kamera Sistemleri

Tek Teknoloji güvenlik kamera sistemleri; Batman ve çevre illerinde güvenlik kamera sistemleri, alarm, santral sistemleri, kurumsal bakım, yangın ihbar, ses ve ışık, yapısal kablolama, sistem odaları, güç kaynağı, bilgi paylaşım ve danışmanlık, network, bilgisayar hizmetleri, bariyer, turnike, PDKS, akıllı ev, görüntülü diyafon, araç takip, merkezi uydu, ticari yazılımlar ve kurumsal çözüm hizmetleri vermektedir.