Bariyer ve Türnike
Bariyer ve Turnike Hizmetleri

Kalabalık alanlarda geçişlerin kontrollü yapılması ve izdihamların önlenmesi amacıyla kurulumu yapılması gerekli olan turnikeler ve bariyerler zorunlu otomasyon araçları olarak devreye girmektedir. Amaçlarına göre turnike sistemleri genel olarak metro/tramvay, tren istasyonları, kurumların giriş ve çıkışları gibi yerlerinde kullanılabilmektedir.  Geçiş kontrol amaçlı turnike geçiş sistemleri devlet daireleri, diğer kamu kurumları, alış veriş merkezleri ve plazalarda personel takip, ziyaretçi kontrol, kaç kişinin giriş çıkış yaptığını görmek için kişi sayma sayacıyla birlikte kurulum yapılan turnike sistemleri uygulamaları hizmet alanımızdadır.

 

Güvenlik Sistemi veya geçiş kontrol amaçlı kullanılmak üzere farklı tip turnike sistemleri tercih edilebilir. Turnike sistemleri kurdururken gözden kaçırılmaması gereken diğer nokta: sürekli insan geçişleri gerçekleşeceğinden turnike mekanizmasının ileri teknoloji göre yapılmış yüz binlerce devir daimde problemsiz çalışabiliyor olmasıdır. Hizmetlerinizin aksamaması için Tek Teknolojinin konusunda tecrübeli uzmanları sizlere en iyiyi en kısa zamanda en uygun fiyata yapmaktadırlar. 

TekTeknoloji

Güvenlik Kamera Sistemleri

Tek Teknoloji güvenlik kamera sistemleri; Batman ve çevre illerinde güvenlik kamera sistemleri, alarm, santral sistemleri, kurumsal bakım, yangın ihbar, ses ve ışık, yapısal kablolama, sistem odaları, güç kaynağı, bilgi paylaşım ve danışmanlık, network, bilgisayar hizmetleri, bariyer, turnike, PDKS, akıllı ev, görüntülü diyafon, araç takip, merkezi uydu, ticari yazılımlar ve kurumsal çözüm hizmetleri vermektedir.