Kayar Kapı Motorlar

Batmanda Kayar Kapı Motorlar Came motor serileri arasında yoğun kullanım ihtiyacı olmayan bölgeler için tasarlanmış AC motorlu, akıllı fonksiyonlara sahip gelişmiş motor serisidir. Genellikle yoğun kullanım amacı olmayan bölgeler için tasarlanan AC modellerde, ekonomik fiyat avantajı elde etmek adına çok fonksiyonlu ürünler sunulmayıp, bireysel kullanıcının ihtiyaçları göz ardı edilir. Fakat Came BX bu standart kalıpların dışına çıkmış ve güvenlik, hız, fonksiyonel özellikler bakımından zengin bir kontrol kartı ile sunulmuş. BX modellerinde yavaş başla-yavaş dur fonksiyonu, akıllı engel tanıma, gelişmiş ekranlı ve terminal bloklu kontrol ünitesi, uzaktan dijital kontrol sağlanabilen CONNECT teknolojisi, Enkoder donanımı ile akıllı pozisyon belirleme, manyetik limit switch gibi premium donanım ve özellikler mevcuttur. Güçlü ve verimli AC motoru 800 kilograma kadar kayar kapılarda kusursuz hizmet sağlar. Üstün güvenlik teknolojileri ile her bölgeye sorunsuz ve hata payı olmadan otomasyon sunar.

Buton, kart okuyucu, manyetik dedektör, Wifi, Bluetooth veya GSM modülü gibi ihtiyaca göre şekillenen kontrol yöntemleri sunabilir. Bu modüller Came ekosistemi içerisinde Came markalı şekilde de tercih edilebilir. Tüm bu çalıştırma olanaklarını destekleyen esnek kontrol kartı yapısı sayesinde her türlü ihtiyaca, her bölgede cevap verebilmektedir. Güneydoğu anadolu bölgesi bu ilerede hizmet vermekteyiz.Batman,diyarbakır,siirt mardin,şırnak 

 
TekTeknoloji

Güvenlik Kamera Sistemleri

Tek Teknoloji güvenlik kamera sistemleri; Batman ve çevre illerinde güvenlik kamera sistemleri, alarm, santral sistemleri, kurumsal bakım, yangın ihbar, ses ve ışık, yapısal kablolama, sistem odaları, güç kaynağı, bilgi paylaşım ve danışmanlık, network, bilgisayar hizmetleri, bariyer, turnike, PDKS, akıllı ev, görüntülü diyafon, araç takip, merkezi uydu, ticari yazılımlar ve kurumsal çözüm hizmetleri vermektedir.