Kurumsal BakımBatman da Kurumsal Bakım Hizmetleri

Tek Teknoloji, kurumsal çözümler konusunda daha kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler sunmak için yıllık danışmanlık, bakım, onarım ve hizmet anlaşmaları yapmaktadır.

 

Kurumunuzun bilişim alt yapısının sorunsuz bir şekilde çalışması için ihtiyaç duyduğunuz hizmeti yıllık bakım ve danışmanlık anlaşmaları çerçevesinde sizlere sunmaktayız. Kurumsal bakım anlaşması çerçevesinde her türlü bilişim hizmetinizi yıl boyunca 7/24 süre sınırlamasız ve anlık bir şekilde yapıyoruz. Kurumuzunuzda işlerinizin kesintisiz sürmesi için bilgisayar alt yapısının güçlendirilmesi ve geliştirilmesi konusunda sizlere en iyi çözümleri sunuyoruz. İstediğiniz hizmet paketlerini uzman kadromuz ile anında uygulamaya koyup sürekli gözetimini yapıyoruz. Herhangi bir problemde, konuyla ilgili bizi mail ya da telefonla bilgilendirmeniz sonrasında en kısa zamanda sorunlarınızın çözümü için ekibimiz gerekli müdahaleleri yapar.

 

Bakım sözleşmelerinin faydaları nelerdir?

Firmanızda çok sayıda bilgisayar var ise, herhangi bir problemde iş kaybınızı önlemek ve datalarınız güvenceye almak için anlık bir Bilgi Teknolojileri Uzmanına ihtiyacınız olabilir.  Bu gibi durumlarda sorunun kaynağına göre firma sizlere konusunda profesyonel bir uzman ile teknik destek sunar. Bakım sözleşmesi çerçevesinde satın aldığınız yıllık hizmet çerçevesinde en ufak problemlerinizde dahi ayrı bir ücret ödeme sıkıntısı yaşamadan profesyonellerden hizmet alabilirsiniz. Böylece uzun vadede kurumunuzu yüksek maliyetli bakım, onarım ve danışmanlık ücretlerinden kurtarmış olursunuz. Firmanızda kullandığınız bilişim alt yapısının kalitesi ve yapısın göz önünde bulundurularak en kaliteli hizmeti en uygun fiyata ve uygun ödeme koşulları ile hizmetinize sunuyoruz. Tüm hizmetleriniz ayrı ayrı faturalandırılıp aylık ve yıllık tutanaklar ile almış olduğunuz hizmetleri takip etme fırsatını şeffaf bir şekilde kurumunuza veriyoruz. Ödemelerinizde peşin ücretlendirmeyi tercih ederek çok daha uygun fiyatla hizmet alabilirsiniz. Ya da dilerseniz taksitlendirme fırsatlarıyla kendinizi sıkmadan sene sonuna kadar ödemelerinizi tamamlama şansı bulabiliyorsunuz.

 

Teknik Destek neleri içermektedir?

Yıllık bakım anlaşması çerçevesinde alacağınız hizmetler şu şekilde olacaktır: Var olan sisteminizin alt yapısının güçlendirilmesi için zayıf halkalarının donanımsal eksikliklerinin giderilmesi. İşletim sistemlerinizin bakım ve onarımlarının baştan sona yapılması. Kurum işleyişinizin herhangi bir bilişimsel problemde aksamaması için var olan sistemlerdeki muhtemel hataların önceden bulunup giderilmesi. Sistemlerinizin çökmemesi için alt yapısının ihtiyaç duyacağı teknik desteğin yerinde ve zamanında sunulması. Kurumuzun bilgi güvenliği için sistemlerinizin en iyi ve güncel anti virüs yazılımlarıyla desteklenmesi. Network ağ durumunuzun iyileştirilmesi için var olan kablo alt yapısının kontrol edilmesi ve gerekirse değiştirilmesi. Daha hızlı ve verimli çalışma zemini oluşturmak için güncel bilişimsel yazılım ve donanım desteğinin kurumunuza uyarlanması. Sistem odalarınızda, sunucularınızdaki her türlü modernizasyonun zamanında sağlanması.

 

TekTeknoloji

Güvenlik Kamera Sistemleri

Tek Teknoloji güvenlik kamera sistemleri; Batman ve çevre illerinde güvenlik kamera sistemleri, alarm, santral sistemleri, kurumsal bakım, yangın ihbar, ses ve ışık, yapısal kablolama, sistem odaları, güç kaynağı, bilgi paylaşım ve danışmanlık, network, bilgisayar hizmetleri, bariyer, turnike, PDKS, akıllı ev, görüntülü diyafon, araç takip, merkezi uydu, ticari yazılımlar ve kurumsal çözüm hizmetleri vermektedir.