Yangın İhbar SistemleriBatman daYangın İhbar Sistemleri

Günümüzde yatırımların maliyetinin çok büyük rakamlara ulaşması bu yatırımların korunması ve kollanması problemini de biraz daha ön plana çıkarmıştır. Yangın gibi yok edici etkisi çok fazla olan etkenlerden korunmak için yeterli güvenlik tedbirlerinin alınması çok önemli bir hal almıştır. Yangın uzmanları global çözümler sunan, güvenlik yangın hatları, söndürme ekipmanları ve algılama sistemleri üzerinde yoğunlaşan iş ortaklarıyla bu alanda büyümeyi hedefleyen Tek Teknoloji kaliteli malzemelerin tedarikini sizlere en etkili yoluyla sunmaktadır. Yangın anında ilk müdahalenin saniyeler içinde çok hızlı yapılması çok önemlidir. Kullanılan alan ve mekanlar içinde müdahale anında geç kalınması sonradan engellenmesi zor durumlar yaratır. Ortam sıcaklığı artar mahal içindeki camlar kapılar birer bombaya dönüşebilir. Bu boyuttaki yangın sistemine müdahaleye çalışanları ve ortamda bulunanları ciddi tehlikeye atar. Bu korkulu anları yaşamamak içinde en kısa zamanda algılama sistemi var ise müdahale daha kolay olur,kişiler ve ortam zarar görmemiş olur.

 

Yangın algılama sistemleri son zamanlarda giderek artmıştır. Artık bunun bir zorunluluk değil bir gereksinim olduğunu yaşadığımı ve duyduğumuz olaylarla farkına varmış durumdayız. Tek Teknoloji Yangın Sistemleri Danışmanlık hizmetleri kapsamında yapıların risk sınıfının belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yangına karşı alınması önlemler konusunda müşterilerine uluslararası standartta danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Montajı yapılan yangın koruma sistemleri Tek Teknolojinin uzmanları tarafından devreye alma test prosedürleri uygulanarak, fonksiyonel testleri gerçekleştirilir ve sistemler çalışır halde kullanıcıya teslim edilir. Kontratlı bakım kapsamında yapılarda kurulmuş olan yangın korunum sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamadan çalışabilmesi için kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz. 

TekTeknoloji

Güvenlik Kamera Sistemleri

Tek Teknoloji güvenlik kamera sistemleri; Batman ve çevre illerinde güvenlik kamera sistemleri, alarm, santral sistemleri, kurumsal bakım, yangın ihbar, ses ve ışık, yapısal kablolama, sistem odaları, güç kaynağı, bilgi paylaşım ve danışmanlık, network, bilgisayar hizmetleri, bariyer, turnike, PDKS, akıllı ev, görüntülü diyafon, araç takip, merkezi uydu, ticari yazılımlar ve kurumsal çözüm hizmetleri vermektedir.