Santral SistemleriBatman da İp Tabanlı Santral Sistemleri

Tek Teknoloji, kurumunuzda santral hizmetinizin kesintisiz ve kaliteli bir şekilde yapılması için gereksinim duyacağınız bilişimsel alt yapıyı en kaliteli şekilde sağlamak için donanımsal alt yapınızın kurulması bakım ve onarımının yapılması gibi konularda sizlere yardımcı olur. 

 

Bu hizmetlerden bazıları: Alt yapı kablolama, Çağrı merkezi oluşturulması, sms hizmetleri, küçük/orta/büyük kapasiteli telefon santrallerinin alt yapısının oluşturulması. IP, ISDN, Çözümleri, GSM Terminalleri, kablolu/kablosuz/CID Telefonların donanımsal yapılandırması. VoIP Santraller, VoIP Gateway ürünleri.

 

Uzun bir süreden bu yana çeşitli özel ve kamu kuruluşlarında telefon santralleri satış ve teknik servis hizmeti sağlamış olan şirketimiz kaliteden ödün vermeyerek her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. 

TekTeknoloji

Güvenlik Kamera Sistemleri

Tek Teknoloji güvenlik kamera sistemleri; Batman ve çevre illerinde güvenlik kamera sistemleri, alarm, santral sistemleri, kurumsal bakım, yangın ihbar, ses ve ışık, yapısal kablolama, sistem odaları, güç kaynağı, bilgi paylaşım ve danışmanlık, network, bilgisayar hizmetleri, bariyer, turnike, PDKS, akıllı ev, görüntülü diyafon, araç takip, merkezi uydu, ticari yazılımlar ve kurumsal çözüm hizmetleri vermektedir.