Sistem OdalarıSistem Odaları Kurulum ve Bakım Hizmetleri

Tüm Bilgi İşlem altyapısının bağlı olduğu sunucuların, omurga switchlerin ve merkez ekipmanların bulunduğu sistem odaları kurumlar için en önemli yerlerdir. Uluslararası standartlarda anahtar teslim sistem odası kurulumları firmamız tarafından iş ortaklarımızla olan kurumsal işbirliği çerçevesinde yapılmaktadır. Sistem odalarında yaptığımız uygulamalar: Yükseltilmiş zemin işleri, alçaltılmış tavan ve inşaat işleri, elektrik ve yapısal kablolama işleri, hassas klima sistemleri, kamera güvenlik donanımı, geçiş kontrol sistemleri, yangın algılama sistemleri, FM-200 gazlı söndürme sistemleri, yangına dayanıklı kapı uygulamaları, network kontrollü ısı-nem ölçme sistemleri.

 

Veri merkezlerinin temel amacı kurumun operasyonel verilerini işlerini yürüttüğü uygulamalarının çalışır durumda olmasını sağlamaktır. Bazı özellikleri arasında şunlar sayılabilir:

  • 7*24 çalışılabilirlik
  • Hatasız çalışma ve devamlı izlenebilme
  • Güç yönetimi ve ağ bağlantılarında farklı kanallardan yedeklilik
  • Ağ güvenliği, fiziksel erişimlerde yetkilendirme ve görüntülü gözetleme
  • Çevre şartlarının kontrol altında tutulması
  • Yangına karşı duman algılama gibi erken uyarı sistemleri
TekTeknoloji

Güvenlik Kamera Sistemleri

Tek Teknoloji güvenlik kamera sistemleri; Batman ve çevre illerinde güvenlik kamera sistemleri, alarm, santral sistemleri, kurumsal bakım, yangın ihbar, ses ve ışık, yapısal kablolama, sistem odaları, güç kaynağı, bilgi paylaşım ve danışmanlık, network, bilgisayar hizmetleri, bariyer, turnike, PDKS, akıllı ev, görüntülü diyafon, araç takip, merkezi uydu, ticari yazılımlar ve kurumsal çözüm hizmetleri vermektedir.